EnviLoop

Divisionsgatan 12, 721 31 Västerås
Telefon: 021- 10 56 40
Mail: info@enviloop.se

Support programvaror

Telefon: 021- 10 56 41
Mail: support@enviloop.se

EnviLoop AB

Joakim Blomster

Joakim Blomster
VD

Telefon: 021-10 56 46
Mail:
 joakim.blomster@enviloop.se

Veronica Blomster

Veronica Blomster
Övergripande konsultansvar / VA
Telefon: 021-10 56 43
Mail: veronica.blomster@enviloop.se

Håkan Fjäder

Håkan Fjäder
Teknik / Energikartläggning
Telefon:
021-10 56 42
Mail: hakan.fjader@enviloop.se

Katharina Rossbach

Katharina Rossbach
CombiTool / Integrations- och Digitaliseringslösningar
Telefon:
021-10 56 47
Mail: katharina.rossbach@enviloop.se

Sofia Ericsson

Sofia Enternäs
Miljölagstiftning / Kurser och användarträffar
Telefon:
021-10 56 45
Mail: sofia.enternas@enviloop.se

Joakim Frisk

Joakim Frisk
Försäljning / VA
Telefon: 021-40 86 57
Mail: joakim.frisk@enviloop.se

Joakim Söder Altschul

Joakim Söder Altschul
EU ETS och HBK
Telefon: 021-40 86 52
Mail: joakim.soder.altschul@enviloop.se

Baljot Singh

Baljot Singh
Teknik / CombiLab
Telefon: 
021 -10 56 48
Mail: baljot.singh@enviloop.se

Albin Nilsson

Albin Nilsson

Telefon: 021 -40 86 59
Mail: albin.nilsson@enviloop.se

Oscar Nordling

Oscar Nordling

Telefon: 021 -40 86 58
Mail: oscar.nordling@enviloop.se

EnviLoop Systemteknik

alf

Alf Karlsson
Systemutveckling
Telefon:
021-40 86 53
Mail: alf.karlsson@enviloop.se

Erik Vabulis

Erik Vabulis
Systemutveckling
Telefon: 021-40 86 56
Mail: erik.vabulis@enviloop.se